21-01-2008 Strima ponownie w Klubie Gazel Biznesu – Gala 2008

Strima ponownie w Klubie Gazel Biznesu – Gala 2008

Kiedy cztery lata temu po raz pierwszy przyznano nam wyróżnienie "Gazeli Biznesu" obiecaliśmy, że zagościmy w rankingu na stałe. Dotrzymaliśmy słowa, z roku na rok potwierdzając dynamikę rozwoju Strima wynikami finansowymi i wiarygodnością biznesową. W efekcie znaleźliśmy się wśród 3795 przedsiębiorstw, które dzięki wynikom z trzech ostatnich lat swojej działalności zasłużyły na miano najdynamiczniej rozwijających się. Ta liczba firm, ponad dziesięciokrotnie większa w porównaniu z pierwszą edycją "Gazel Biznesu", świadczy o dobrej kondycji polskiego biznesu i stabilnej koniunkturze gospodarczej.

Na uroczystej Gali, która miała miejsce w Teatrze Wielkim w Poznaniu, firmę Strima reprezentowali pani Monika Gendaszyk i pan Tomasz Zatoń. Po udziale w panelu dyskusyjnym i uroczystym bankiecie, nasi reprezentanci odebrali certyfikat i pamiątkowy dyplom.

Jesteśmy dumni również z faktu, że w gronie członków Klubu "Gazel Biznesu" znalazły się firmy naszych klientów. Gratulujemy i dziękujemy. Zdobyta przez nas pozycja, została wypracowana również dzięki Wam.

Dobre adresy

Akceptujemy karty płatnicze

Moja lista życzeń

Nasze nagrody